NE NEYE İYİ GELİR

İbrahim Saraçoğlu adet düzensizliğine ne iyi gelir cevaplıyor

İbrahim Saraçoğlu adet düzensizliğine ne iyi gelir sorusuna cevap veriyor. Bir çok kadının karşılaştığı adet düzensizliği sorunu için soğan kürü ve testere dişli aslan pençesi kürünü tavsiye eden İbrahim Saraçoğlu adet düzensizliği sorunu ile karşılaşan kadınların öncelikli olarak hekime giderek tıbbi tedavilerini yaptırmalarını kendi kürlerini doktor bilgisi dahilinde ve tamamlayıcı tedavi olarak tercih etmesi gerektiğini söylüyor.

İbrahim Saraçoğlu adet düzensizliği için 15 gün soğan kürü uygulanmasını tavsiye ediyor. İbrahim Saraçoğlu soğan kürü yapılışı için 1 adet orta boy kuru soğanın kabuğu soyulur ve bir buçuk su bardağı kaynar suya atıp 5 dakika kaynatılır. Ilıyınca suyu içilir. Öğleden önce ve öğleden sonra birer kere olmak üzere günde iki defa soğan kürü suyu içilmelidir. 15 günlük soğan kürü uygulamasına adet bittikten iki gün sonra başlanır.

İbrahim Saraçoğlu adet düzensizliği için testere dişli aslan pençesi kürünü de tavsiye ediyor. Kürün yapılışı için bir bardak su cezvede kaynatılır ve bu bitki ilave edilir. Ocağın altı kısılıp on dakika demlenir. Ilıyınca süzülür ve aç karnına içilir. Aslan pençesi kürü bir ay uygulanmalı bir hafta ara verip bir ay daha uygulanmalıdır. Kür ya kahvaltıdan iki saat sonrası veya öğleden sonra açken uygulanmalıdır.

Ahmet Marankinin adet düzensizliği için önerdiği kürleri videodan izleyebilirsiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
biliyor