NE NEYE İYİ GELİR

Unutkanlığa ne iyi gelir ibrahim Saraçoğlu

Unutkanlık neredeyse hepimizin sorunu. Aklımızda tutmamız gereken bilgiler çoğaldıkça hafızamızı etkili kullanamıyor, zaruri bilgileri bile unutuveriyoruz. İbrahim Saraçoğlu unutkanlığa ne iyi gelir sorusu için kürler veriyor.

Unutkanlığın çeşitli sebepleri var. Yoğunluğa bağlı unutkanlık, yaşlılığa bağlı unutkanlık, vitamin eksikliğine bağlı unutkanlık, psikolojik rahatsızlığa bağlı unutkanlık bunlardan bazıları. Unutkanlığa çözüm bulmak için ona sebep olan faktörleri tespit etmek ve bunlara (hastalık, yaşam tarzı vb.) çözüm bulmak gerekir.

İbrahim Saraçoğlu unutkanlığa ne iyi gelir kürü daha çok vitamin eksikliği için hazırlansa da her tür unutkanlık için kullanılabilir.

Yaşlılığa çare yok, ancak omega 3 eksikliği, kötü yaşam koşullarına bağlı stres, üzüntü, takıntılar, alkol ve sigara gibi illetlere bağımlılık gibi faktörler nedeniyle meydana gelen unutkanlığa biraz dikkat etmeyle çare bulunabiliyor. İbrahim Saraçoğlu unutkanlığa ne iyi gelir kürü bu tür sorunlar yaşayan kişiler için gayet faydalı bir kür.

Unutkanlığa ne iyi gelir İbrahim Saraçoğlu Kürleri

Gözlere iyi geldiği bilinen havuç unutkanlık için de faydalıdır. İbrahim Saraçoğlu unutkanlık kürü için hormonsuz yetiştirilmiş ve taze havuçlar kullanılıyor. Yapmanız gereken şey gayet basit, katı meyve sıkacağında havuçlar sıkılır ve suyu çıkarılır. Bir ay boyunca gece yatmadan önce bir bardak havuç suyu içerseniz unutkanlığa iyi geldiğini göreceksiniz. Bildiğiniz gibi havuç gastrit, reflü ve ülser gibi mide sorunlarına da iyi gelir. Havuç suyu ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Bununla birlikte şeker hastalarına bu kür tavsiye edilmez.

Havuç kürü yaşlılar için de etkilidir. Alzeimer ve bunama sorunlarına karşı etkilidir. Ayrıca cinsel performansı artırıcı özelliği de vardır.

İbrahim Saraçoğlu’nun unutkanlığa karşı ikinci kürü ise karanfil kürü. İshale iyi gelen karanfil unutkanlığa da iyi geliyor. 10 tane kuru karanfili bitki çayının içine atıp içiniz her gün bir defa bunu yapınız. Bitki çayına şeker atmadan içiniz. Zihin açma ve strese karşı rahatlatma etkisi var.

Bunlardan başka can eriği ve tam buğday ekmeği de unutkanlığa iyi gelir. Ve son bir ilave daha: Unutkanlık sizin için ciddi bir sorun ise sosyal medya, internet ve bilgisayar oyunlarından uzak durunuz. Bunlar beyni hızla dolduruyor ve gerçek hayatla ilgili bilgileri hatırlamakta zorlanıyorsunuz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
biliyor