Mide yanmasına ne iyi gelir ?

 

Tags: , , ,

 
 

About the author

More posts by

 

9 Comments

 • Ertan

  Bazen çalışırken mide ağrım stresten 5 katına çıkıyor. Bunu bildiğimden dolayı bende yanıma 2 adet muz ve ya elma alıyorum. Tam olarak geçirmesede bir müddet sonra rahatlatıyor.

   
 • Murat YAZICI

  Mide yanmasına en iyi gelen şey bal şerbeti bence. Ancak 5 kavanozu yüz tl olan ballardan değil. Kaliteli bir balın şifa olmayacağı mide yanması yok gibi.

   
 • Elazığ

  Mide yanmasına en büyük sebep de şüphesiz ki stres. Bunun yanı sıra gazlı içecekler ve kızartmalar da ciddi problem doğuruyor. Faydalı ve güzel bilgileriniz için teşekkürler.

   
 • YAVUZ SELİM ŞAHİN

  Ben direk soda içiyordum midem agrıdığı zaman yada yandığı hissi olduğu zaman o bile iyi geliyor aslında ama verdiğiniz bilgiler için gerçekten teşekkür ederim 🙂

   
 • genel

  En önemlisi geç saatlerde yemek yememek. Bunu çözdüğünüzde çoğu şeyi zaten rutine oturtmuş oluyorsunuz.

   
 • atom çayı

  Merhaba Mide yanmasına en iyi aksuvital firmasının üretmiş olduğu aksuvital kantaronlu kudretnarı iyi gelir bu kudret narının içeriğindeki yağı süzüp içeriğindeki kudret narını bir kavanoza koyun onun içerisinde alabiliyorsanız 10-15 gram doğal propolis (1kg 500 tldir pahalıdır 10gr yeterli) onuda bulabiliyorsanız doğal kestane balı bulamazsanız çiçek balı ama ben kestane balı öneririm. karıştırın ve karıştırırken kesinlikle tahta kaşık kullanın metal kaşık ile karıştırırsanız hiçbir faydasını göremezsiniz. her sabah aç karna 2 kaşık yiyin midenizdeki reflü , helikobakteri , ülser yaralarının gittiğini hatta gaz şikayetlerinizin azaldığını zaman ile göreceksiniz. Eğer temin etmek isterseniz google den naturpy yazın telefon ile bize ulaşın ister ayrı ayrı alın kendiniz hazırlayın isterseniz biz hazırlayıp sizlere macun olarak gönderelim.

   
 • Faruk

  Teşekkür ederim yazdıklarınızı denedim,en çokta geceleri oluıyor bu mide yanması geçmeye başladı doktora başvurucam sanırım bunlar geçici tedaviler

   
 • Çok kötü bir durum, mide rahatsızlığı geçirenler iyi anlar tavsiyelerinizin bir çoğunu ilk defa duydum, deniycem inşallah faydasını görürüm.

   
 • neredeyse hergün mide yanması oluyor. Birisi mide fıtığı olabilir sende dedi. Ama bende o kadar kilo yok. Mide fıtığı şişmanlarda oluyor değil mi ? Biraz stres var ama o kadarı herkeste olması lazım. Bana şöyle işe yarar bir kür tavsiyesi yapabilir misiniz ? Bu yaşta ilaca başlamak istemiyorum.

   
 

 

Add a comment

required

required

optional


 
 
biliyor