BAĞIRSAK HASTALIKLARI

Bağırsak Mantarı İbrahim Saraçoğlu Kürü İle Tedavi Edilir

Hiç başıma gelmez demeyin, sebepsiz karın ağrıları veya kronik ishal nedeniyle doktora gittiğinizde size bağırsak mantarı teşhisi konulabilir. Bağırsak mantarı İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen kür ile tedavi edilebiliyor.

İshal bağırsakta olağan dışı bakteri kültürü üremesi nedeniyle oluşabildiği gibi, eğer kronikleşmiş ise bağırsakta, parazit iltihap veya mantar da buna sebep olabiliyor. İbrahim Saraçoğlu bağırsak mantarı için aynısafa bitkisini öneriyor. Bu bitkinin bir başka ismi de portakal nergisi. Bir aylık kür ile bağırsak mantarından kurtulabilirsiniz.

Yapılışı ise oldukça basit. Aktardan aldığınız aynı safa bitkisinden bir tutam alıp kaynamış suya atın, 7-8 dakika kaynayınca ocağın altını kapatın. Ilıdıktan sonra da içiniz. Bu kür günde iki defa olmak üzere mütemadiyen bir ay uygulanacak. Kürün her seferinde ayrı olarak hazırlanması çok önemli.

Eğer titiz ve düzenli bir şekilde uygularsanız aynısafa bitkisinin suyu sindirim sisteminizi temizleyecek ve mantarları bağırsaklarınızdan silip atacak.

Eğer bir ay kullanmanıza rağmen bağırsak mantarından kurtulamadıysanız, kürü devam ettirmek yerine doktora gidiniz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
biliyor