NE NEYE İYİ GELİR

Göz altı morluklarına ne iyi gelir ibrahim saraçoğlu cevaplıyor

Göz altı morlukları hem kadınların hem de erkeklerin ortak problemidir. Uykusuzluk, stres, moral bozukluğu gibi günlük sebeplerle oluşabilen göz altı morlukları bazı kişilerde vitamin mineral eksikliği/fazlalığı gibi tedavisi uzun süren sorunlar nedeniyle de yaşanır.

Göz altı morlukları neden oluşur ?

Bu sorun bazı kişiler için sürekli yaşanan bir illettir. Dengesiz ve kötü beslenme, alkol-sigara alışkanlığı, süreklilik arz eden hastalıklar, yaşlılığa bağlı cilt sorunları, hormonal dengesizlikler kslıcı göz altı morluklarına sebep olur ve tedavi gerekir.
Hatalı makyaj yapmak veya uykusuzluk, stres gibi nedenlerle oluşan morluklar ise geçicidir. İbrahim Saraçoğlu göz altı morluklarına ne iyi gelir sorusuna kürler ile cevap veriyor.

Göz altı morluklarına ne iyi gelir İbrahim Saraçoğlu kürleri

İbrahim Saraçoğlu nar çiçeği yağının göz altı morluklarına iyi geleceğini söylüyor. Nar çiçeği yağını gece yatmadan önce göz çevresine sürünüz. Bu şekilde her gün nar çiçeği yağını iki hafta sürerseniz belirgin bir farklılık göreceksiniz.

Göz altı morluklarına bir de üzüm çiçeği yağı iyi geliyor. Bu yağı da gece yatmadan önce uygulayabilirsiniz. Bir başka yağ ise mavi kantaron çiçeği yağı. Bu yağı morlukların olduğu yere gün aşırı sürünüz.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
biliyor